Name-Change_edited.jpg
 

About me

Fotomodeling, tanec, oblast módy a krásy, radost ze života - tohle jsem já.

Miluji být sama sebou, zbožňuji přirozenou krásu světa a dynamiku především v tanci. Pozitivní myšlení a náhled na život. Věřím, že každá žena je ta nejkrásnější, protože každá jsme jedinečná. Jmenuji se Nikol, již několik let působím v oblasti krásy a fotomodelingu, zároveň také působím ve fitness jako instruktor tance a relaxace. Aktuálně předávám lidem radost v podobě lekcí Zumba a Les Mills Bodybalance. Přijďte rozproudit a nabrat novou energii na mé lekce - těším se na Vás. V oblasti fotomodelingu velmi ráda tvořím nové věci - od stylingu přes pózování.

V případě zájmu o spolupráci či jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat ve formuláři níže, nebo na instagramu či facebooku.

Follow me!

B0004722-2_edited.jpg

Spolupráce

 
Photomodel

 

Fotomodelingu se věnuji již několik let, na focení miluji především  kreativitu a zároveň možnost být trochu chameleon - stát se na malou chvíli před objektivem někým jiným. Od romantické něžné dívky po naprostého blázna , spojení romantiky a extravagance, dívka extrémů- to jsem já.

Stylist

 

Jako nutnou součást fotomodelingu vnímám i styling - není mi ani trochu jedno jak modelka vypadá, protože pokud něco fotíme - musí to vypadat dokonale. Už od mala jsem ve svém živlu, když mám možnost kombinovat kousky oblečení, různých hadříků, bot či doplňků...Všechny možné styly světa <3

Make-up lover

 

Jedna z mých osobních neřestí je možná až trochu přehnaná starost o to, jak vypadám - miluji make-up. Doslova zbožňuji když v zrcadle vidím pokaždé odlišnou ženu - líčení podle nálady nebo do stylingu focení. V oblasti líčení se neustále vzdělávám, brzy ze mě bude snad i professional MUA.

 

Portfolio

Nikol Szczurková

moveNmodel

nikol@movenmodel.cz

Tel: +420 774 618 185

    Message    

Success! Message received.